Anketa
Ako skončí Slovan Bratislava v sezóne 2019/2020?
Titul
57.14 %
Prehra v semifinále
14.29 %
Prehra vo štvrťfinále
0 %
Nepostúpia do playoff
28.57 %

Body v sezóne 2019/2020
R. Faith SM-liiga 188
J. Slafkovský SM-liiga 187
D. Gajdáč GMHL5
všetky
Góly v sezóne 2019/2020
D. Gajdáč GMHL3
T. Marcinko CZE3
D. Hájnik SM-liiga 182
všetky
Nájazdy v sezóne 2019/2020
M. Hašto J18 Elit2
A. Turanský NAHL1
D. Ščasník J18 Elit1
všetky
Body obrancovia - 2019/2020
D. Mudrák SM-liiga 204
M. Čajkovský KHL3
M. Ďaloga CZE3
všetky
Top brankári sezóny 2019/2020
J. Janus CZE96.05
B. Konrád CZE95.00
P. Rybár SM-liiga95.00
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Lukáš Cikánek CZE5
Marek Mazanec CZE2
Marek Schwarz CZE2
všetky
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Kristian Kujala SM-liiga 202
Leevi Teissala SM-liiga 202
Olli Korhonen SM-liiga 202
všetky
Základná časť - AHL 2018/2019
#MenoPostKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Peter Cehlárik LWProvidence Bruins53122638-114114360100
2 Marko Daňo CManitoba Moose51121830-67512525090
3 Marián Studenič RWBinghamton Devils64131528-9187621010
4 Tomáš Jurčo LWSpringfield Thunderbirds33121527-3227614070
Charlotte Checkers198917+7144512040
Springfield Thunderbirds144610-1083102030
5 Erik Černák DSyracuse Crunch9257-1143002040
6 Martin Bakoš LWProvidence Bruins16314-484301000
7 Michal Čajkovský DCharlotte Checkers23134+7183400101
8 Martin Marinčin DToronto Marlies8134002100000
9 Andrej Sekera DBakersfield Condors5022+62700010
10 Peter Sivák FSan Diego Gulls100000000000
11 Christián Jaroš DBelleville Senators100000100000
12 Radovan Bondra RWRockford IceHogs2000-10000000
Základná časť - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Peter Budaj Ontario Reign2713.7389.04711430948581
2 Adam Húska Hartford Wolf Pack903.4588.8915110292610
3 Patrik Rybár Grand Rapids Griffins3722.5090.841616140909820
Playoff - AHL 2018/2019
#MenoKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Tomáš Jurčo Charlotte Checkers1871118+8184532050
2 Peter Cehlárik Providence Bruins4101-10510000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.