Anketa
Koľko zápasov v skupine vyhrá slovenský tím na MS 2022?
1
100 %
max. 3
0 %
4-6
0 %
všetkých 7
0 %

Body v sezóne 2020/2021
M. Hrivík SHL53
M. Gernát CZE48
P. Skalický SM-liiga47
všetky
Góly v sezóne 2020/2021
P. Skalický SM-liiga24
D. Gríger CZE23
P. Cehlárik SHL20
všetky
Nájazdy v sezóne 2020/2021
L. Cingeľ CZE7
K. Pospíšil SM-liiga6
F. Gerhát CZE5
všetky
Body obrancovia - 2020/2021
M. Gernát CZE48
M. Čajkovský KHL34
M. Rosandič CZE31
všetky
Top brankári sezóny 2020/2021
B. Konrád CZE91.85
J. Janus EBEL91.74
R. Durný ECHL91.55
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2020/2021
Matěj Machovský CZE14
Karel Vejmelka CZE13
Filip Novotný CZE10
všetky
Cudzí strelci sezóny 2020/2021
Matěj Stránský CZE8
Cole Bardreau AHL5
Daniel Catenacci EBEL5
všetky
Základná časť - AHL 2018/2019
#MenoPostKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Peter Cehlárik LWProvidence Bruins53122638-114114360100
2 Marko Daňo CManitoba Moose51121830-67512525090
3 Marián Studenič RWBinghamton Devils64131528-9187621010
4 Tomáš Jurčo LWSpringfield Thunderbirds33121527-3227614070
Charlotte Checkers198917+7144512040
Springfield Thunderbirds144610-1083102030
5 Erik Černák DSyracuse Crunch9257-1143002040
6 Martin Bakoš LWProvidence Bruins16314-484301000
7 Michal Čajkovský DCharlotte Checkers23134+7183400101
8 Martin Marinčin DToronto Marlies8134002100000
9 Andrej Sekera DBakersfield Condors5022+62700010
10 Christián Jaroš DBelleville Senators100000100000
11 Peter Sivák FSan Diego Gulls100000000000
12 Radovan Bondra RWRockford IceHogs2000-10000000
Základná časť - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Peter Budaj Ontario Reign2713.7389.04711430948581
2 Adam Húska Hartford Wolf Pack903.4588.8915110292610
3 Patrik Rybár Grand Rapids Griffins3722.5090.841616140909820
Playoff - AHL 2018/2019
#MenoKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Tomáš Jurčo Charlotte Checkers1871118+8184532050
2 Peter Cehlárik Providence Bruins4101-10510000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.