Anketa
Ako skončí Slovan Bratislava v sezóne 2019/2020?
Titul
57.14 %
Prehra v semifinále
14.29 %
Prehra vo štvrťfinále
0 %
Nepostúpia do playoff
28.57 %

Body v sezóne 2019/2020
R. Faith SM-liiga 188
J. Slafkovský SM-liiga 187
D. Gajdáč GMHL5
všetky
Góly v sezóne 2019/2020
D. Gajdáč GMHL3
T. Marcinko CZE3
D. Hájnik SM-liiga 182
všetky
Nájazdy v sezóne 2019/2020
M. Hašto J18 Elit2
A. Turanský NAHL1
D. Ščasník J18 Elit1
všetky
Body obrancovia - 2019/2020
D. Mudrák SM-liiga 204
M. Čajkovský KHL3
M. Ďaloga CZE3
všetky
Top brankári sezóny 2019/2020
J. Janus CZE96.05
B. Konrád CZE95.00
P. Rybár SM-liiga95.00
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Lukáš Cikánek CZE5
Marek Mazanec CZE2
Marek Schwarz CZE2
všetky
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Kristian Kujala SM-liiga 202
Leevi Teissala SM-liiga 202
Olli Korhonen SM-liiga 202
všetky
Základná časť - FRA 2018/2019
#MenoPostKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Matúš Matis LWNice43171734+72610733141
2 Peter Hrehorčák FNice33161834+93211422250
3 Michel Miklík LWRouen35161632+1769634050
4 Matej Paločko LWNice4071825+15184302011
5 Milan Jurík LWMulhouse4261723-9348613040
6 Dominik Fujerík CStrasbourg3861521-18187914041
7 Ľubomír Dinda DLyon42614200396711070
8 Peter Bjalončík CNice3251318+6366811011
9 Radek Deyl DStrasbourg3741115-5895801020
10 Dominik Kramár DGrenoble3901111+21184500020
11 Miroslav Macejko DNice38178+8383710100
12 Jakub Meliško DBordeaux34246-2183710010
Základná časť - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Richard Sabol Chamonix4023.4489.63152131013513020
2 Martin Šurek Mulhouse2713.6087.86717120937660
3 Tomáš Hiadlovský Strasbourg3213.7389.5381940011611080
4 Dušan Sidor Strasbourg1004.9586.1828000473400
Playoff - FRA 2018/2019
#MenoKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Dominik Kramár Grenoble15134+5201700000
2 Michel Miklík Rouen16134-124300000
3 Matej Paločko Nice4123-30900110
4 Jakub Meliško Bordeaux700000100000
5 Peter Hrehorčák Nice2000-10300000
6 Miroslav Macejko Nice2000-16000000
7 Peter Bjalončík Nice4000-16900000
8 Matúš Matis Nice4000-34900000
Playoff - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Richard Sabol Chamonix405.6586.0903000161150
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.