Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom v SHL?
Pavol Regenda
86.36 %
Sebastián Čederle
0 %
Peter Cehlárik
0 %
Marián Studenič
13.64 %

Body v sezóne 2026/2027
L. Hudáček CZE12
D. Macejka U18 Elit9
A. Orban SM-liiga 189
všetky
Góly v sezóne 2026/2027
D. Macejka U18 Elit5
L. Lapin J18 Elit5
L. Švajda J18 Elit4
všetky
Nájazdy v sezóne 2026/2027
D. Gríger CZE1
J. Floriš SM-liiga 201
L. Novak NAHL1
všetky
Body obrancovia - 2026/2027
T. Kohút SM-liiga 188
C. Jaroš KHL7
F. Kovalčík QMJHL5
všetky
Top brankári sezóny 2026/2027
S. Hrenák NHL95.65
E. Rabčan CZE93.44
B. Varša NAHL93.33
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2026/2027
Adam Ahman SHL3
Oldřich Cichoň CZE3
Sandro Aeschlimann NLA3
všetky
Cudzí strelci sezóny 2026/2027
Nishaan Parmar BCHL4
Logan Poulin NAHL3
Aidan Petroff NAHL2
všetky
Z kladn as - NAHL 2026/2027
#MenoPostKlubZ pasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Nicolas Vrtiel RWNew Hampshire Mountain Kings99981
2 Ondrej Husák FBillings Cattle Punchers73250
3 Lucas Novak LWElmira Aviators922461
4 Ivan Berčík FHouston Bulls521321
5 Jozef Michal Tkáč DKenai River Brown Bears833231
6 Jakub Habla COgden Mustangs52221
7 Samuel Mišák CSt. Cloud Norsemen7112
8 Tibor Baran DIdaho Falls Spud Kings7110
9 Jakub Harvánek DDanbury Jr. Hat Tricks40
Danbury Jr. Hat Tricks20
Oklahoma Warriors20
10 Jonáš Kopačka FIdaho Falls Spud Kings62
11 Leo Vratislav Krchňavý DKenai River Brown Bears336
12 Samuel Pončák RWOdessa Jackalopes10
13 Tomáš Rácz FIdaho Falls Spud Kings10
Brank ri
#MenoKlubZ pasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Šimon Krčmár New Jersey Junior Titans402.4189.41224300000985
2 Benjamín Varša Philadelphia Rebels411.9993.332112010007105
3 Filip Hornáček Anchorage Wolverines10389.6660100000329
4 Krištof Krnáč Danbury Jr. Hat Tricks204.583.33120101000954
Predpokladaný zisk pri aktuálnej forme - Základná časť - NAHL 2026/2027
Minimálne 5 odohraných zápasov
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Nicolas Vrtiel RWNew Hampshire Mountain Kings59059595300060
2 Ondrej Husák FBillings Cattle Punchers59251742000000
3 Ivan Berčík FHouston Bulls5924123524012000
4 Lucas Novak LWElmira Aviators581515294400080
5 Jakub Habla COgden Mustangs592402424120000
6 Jozef Michal Tkáč DKenai River Brown Bears5808816700000
7 Samuel Mišák CSt. Cloud Norsemen598081700000
8 Tibor Baran DIdaho Falls Spud Kings59088000000
9 Jonáš Kopačka FIdaho Falls Spud Kings580001900000
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Krištof Krnáč New Jersey Junior Titans2602.4289.331463200000059553
2 Krištof Krnáč Philadelphia Rebels2672.2693.171378130700052761
3 Krištof Krnáč Anchorage Wolverines80389.6648080000024232
4 Krištof Krnáč Danbury Jr. Hat Tricks1304.5483.1978070700059351
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.