Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom v SHL?
Pavol Regenda
86.36 %
Sebastián Čederle
0 %
Peter Cehlárik
0 %
Marián Studenič
13.64 %

Body v sezóne 2026/2027
L. Hudáček CZE12
D. Macejka U18 Elit9
A. Orban SM-liiga 189
všetky
Góly v sezóne 2026/2027
D. Macejka U18 Elit5
L. Lapin J18 Elit5
L. Švajda J18 Elit4
všetky
Nájazdy v sezóne 2026/2027
D. Gríger CZE1
J. Floriš SM-liiga 201
L. Novak NAHL1
všetky
Body obrancovia - 2026/2027
T. Kohút SM-liiga 188
C. Jaroš KHL7
F. Kovalčík QMJHL5
všetky
Top brankári sezóny 2026/2027
S. Hrenák NHL95.65
E. Rabčan CZE93.44
B. Varša NAHL93.33
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2026/2027
Adam Ahman SHL3
Oldřich Cichoň CZE3
Sandro Aeschlimann NLA3
všetky
Cudzí strelci sezóny 2026/2027
Nishaan Parmar BCHL4
Logan Poulin NAHL3
Aidan Petroff NAHL2
všetky
Z kladn as - OHL 2026/2027
#MenoPostKlubZ pasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Tomáš Pobežal CKingston Frontenacs6167-310163
2 Ján Chovan CSudbury Wolves315620712
3 Adam Nemec FSudbury Wolves11451214
4 Alex Mišiak FKingston Frontenacs7235-561213
5 Adam Goljer DKingston Frontenacs5224-661211
6 Michal Svrček CWindsor Spitfires712300211
7 Lucian Bernát FOwen Sound Attack422-3272
8 Matej Stankoven FBrampton Stealheads722-2014
9 Timothy Kazda FGuelph Storm61120016111
10 Roderik Černák DOwen Sound Attack3-141
Predpokladaný zisk pri aktuálnej forme - Základná časť - OHL 2026/2027
Minimálne 5 odohraných zápasov
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Tomáš Pobežal CKingston Frontenacs69126981-35115184000350
2 Adam Goljer DKingston Frontenacs68272754-82821630140140
3 Alex Mišiak FKingston Frontenacs70203050-50601201000300
4 Michal Svrček CWindsor Spitfires6810202900204000100
5 Timothy Kazda FGuelph Storm681112220018212120120
6 Matej Stankoven FBrampton Stealheads6802020-20013600000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.