Anketa
Ako skončí Slovan Bratislava v sezóne 2019/2020?
Titul
57.14 %
Prehra v semifinále
14.29 %
Prehra vo štvrťfinále
0 %
Nepostúpia do playoff
28.57 %

Body v sezóne 2019/2020
R. Faith SM-liiga 188
J. Slafkovský SM-liiga 187
D. Gajdáč GMHL5
všetky
Góly v sezóne 2019/2020
D. Gajdáč GMHL3
T. Marcinko CZE3
D. Hájnik SM-liiga 182
všetky
Nájazdy v sezóne 2019/2020
M. Hašto J18 Elit2
A. Turanský NAHL1
D. Ščasník J18 Elit1
všetky
Body obrancovia - 2019/2020
D. Mudrák SM-liiga 204
M. Čajkovský KHL3
M. Ďaloga CZE3
všetky
Top brankári sezóny 2019/2020
J. Janus CZE96.05
B. Konrád CZE95.00
P. Rybár SM-liiga95.00
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Lukáš Cikánek CZE5
Marek Mazanec CZE2
Marek Schwarz CZE2
všetky
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Kristian Kujala SM-liiga 202
Leevi Teissala SM-liiga 202
Olli Korhonen SM-liiga 202
všetky
Základná časť - QMJHL 2018/2019
#MenoPostKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Maxim Čajkovič FSaint John Sea Dogs60222446-334021604060
2 Patrik Hrehorčák FRouyn-Noranda Huskies62222244+263618535070
3 Oliver Okuliar LWSherbrooke Phoenix66142842+134615222181
4 Michal Ivan DAcadie-Bathurst Titan5441216-9174301030
Acadie-Bathurst Titan293912-27152601030
Drummondville Voltigeurs25134+1821700000
5 Oliver Turan DDrummondville Voltigeurs6131013-17364401020
Acadie-Bathurst Titan26257-26182000020
Drummondville Voltigeurs35156+9182401000
6 Kristián Kováčik CAcadie-Bathurst Titan27134-13162200020
7 Marcel Dlugoš DRouyn-Noranda Huskies1000-10000000
Playoff - QMJHL 2018/2019
#MenoKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Patrik Hrehorčák Rouyn-Noranda Huskies205611+6164910010
2 Michal Ivan Drummondville Voltigeurs16066+161800010
3 Oliver Okuliar Sherbrooke Phoenix10134-661600000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.