Anketa
Koľko zápasov v zákaldnej časti NHL odohrá Zdeno Chára?
menej ako 1600
100 %
viac ako 1600 ale menej ako 1700
0 %
viac ako 1700 ale rekord Gordieho Howa neprekoná
0 %
prekoná rekord Gordieho Howa (1767)
0 %

Body v sezóne 2019/2020
O. Okuliar WHL38
M. Ondrásky GMHL38
J. Slafkovský SM-liiga 1833
všetky
Góly v sezóne 2019/2020
O. Okuliar WHL21
A. Bíreš GER 215
J. Slafkovský SM-liiga 1815
všetky
Nájazdy v sezóne 2019/2020
M. Bakoš KHL6
A. Turanský NAHL3
P. Cehlárik AHL3
všetky
Body obrancovia - 2019/2020
S. Kňažko SM-liiga 2022
M. Čajkovský KHL20
M. Gernát CZE20
všetky
Top brankári sezóny 2019/2020
J. Halák NHL94.44
P. Rybár SM-liiga94.10
J. Hudáček KHL92.97
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Karel Vejmelka CZE8
Marek Mazanec CZE8
Miroslav Svoboda CZE8
všetky
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Corey Andonovski NCHC4
Jan Hruška CZE4
Joni Airo SM-liiga 204
všetky
Základná časť - SM-liiga 20 2019/2020
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Samuel Kňažko DTPS U2031616221548124
2 Dávid Mudrák DTPS U20315131892215728
3 Pavol Regenda LWJokerit U202481018774102224
4 Marek Chamula LWTuto U201344-74122
5 Alex Dubovecký DTuto U2025123-181626
6 Jakub Martiška DJukurit U20211231626
7 Jozef Haščák RWSport U2015213-90231
8 Dávid Hájnik RWSport U201-100
9 Michal Ganz DTuto U206-603
10 Roman Faith LWSport U201-205
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Michal Vojvoda Tuto U202113.988.551092501400071620
2 Patrik Kozel Sport U202714.4887.2914485019000108850
Predpokladaný zisk pri aktuálnej forme - Základná časť - SM-liiga 20 2019/2020
Minimálne 5 odohraných zápasov
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Samuel Kňažko DTPS U2034718241648902040
2 Pavol Regenda LWJokerit U202910122288912322050
3 Dávid Mudrák DTPS U203451420102417202090
4 Jozef Haščák RWSport U2034527-2005202000
5 Marek Chamula LWTuto U2019066-1061700030
6 Jakub Martiška DJukurit U2027134183300000
7 Alex Dubovecký DTuto U2029123-21193000000
8 Michal Ganz DTuto U2012000-120600000
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Patrik Kozel Tuto U202413.8988.561249601600081708
2 Patrik Kozel Sport U203214.4887.29171660220001281007
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.