Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom v SHL?
Pavol Regenda
88.89 %
Sebastián Čederle
0 %
Peter Cehlárik
0 %
Marián Studenič
11.11 %

Body v sezóne 2026/2027
A. Orban SM-liiga 1822
S. Horanský NLB21
L. Hudáček CZE19
všetky
Góly v sezóne 2026/2027
A. Orban SM-liiga 189
L. Lapin J18 Elit8
S. Horanský NLB8
všetky
Nájazdy v sezóne 2026/2027
O. Husák NAHL3
M. Faško-Rudáš CZE2
M. Hrivík CZE2
všetky
Body obrancovia - 2026/2027
C. Jaroš KHL11
T. Kohút SM-liiga 1810
F. Kovalčík QMJHL10
všetky
Top brankári sezóny 2026/2027
M. Tomek CZE96.26
S. Hrenák NHL95.65
S. Hrenák USHL94.29
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2026/2027
Chase Petrova OHL4
Adam Ahman SHL3
Dominik Hrachovina CZE3
všetky
Cudzí strelci sezóny 2026/2027
Alvin Engwall J20 Elit4
Nishaan Parmar BCHL4
William Whitelaw CCHA4
všetky
Z kladn as - J20 Elit 2024/2025
#MenoPostKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Jakub Palečka LWNyköpings HK J2033136191222000
2 Dávid Chudý FAnge IK J2017106161601130
3 Patrik Koša FAnge IK J20177512210010
4 Dominik Fiedor FAnge IK J202229119101020
5 Maxim Somorovský FBorlänge HF J20285491201000
6 David Geschnabel CAnge IK J20251781000030
7 Leonard Lukáčik DAnge IK J2020246600000
8 Marko Šuba FGöta Traneberg J20181452000000
9 Tobias Neckár RWAnge IK J201000000000
10 Branislav Fatul FSollentuna HC J201000000000
11 Ondrej Medveď LWArlanda J203000000000
12 Matej Medrický DFlemingsbergs IK J203000200000
Z kladn as - brank ri
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Matej Hronský Nyköpings HK J201703.6988.7369110625500
Playoff - J20 Elit 2024/2025
#MenoKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Maxim Somorovský Borlänge HF J202000000000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.