Anketa
Kde bude pôsobiť marko Daňo v sez´´one 2019/2020?
NHL
50 %
AHL
0 %
KHL
0 %
Iné európske ligy
50 %

Body v sezóne 2019/2020
Góly v sezóne 2019/2020
Nájazdy v sezóne 2019/2020
Body obrancovia - 2019/2020
Top brankári sezóny 2019/2020
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Základná časť - NHL 2018/2019
#MenoPostKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Tomáš Tatar LWMontreal Canadiens80253358+213419544040
2 Richard Pánik LWArizona Coyotes75141933-34414020120
3 Erik Černák DTampa Bay Lightning5851116+255810711000
4 Zdeno Chára DBoston Bruins625914+22579921020
5 Christián Jaroš DOttawa Senators611910-14276500020
6 Peter Cehlárik LWBoston Bruins20426+363011000
7 Martin Marinčin DToronto Maple Leafs24145-4123400000
8 Andrej Sekera DEdmonton Oilers24044+362800010
9 Marko Daňo CColorado Avalanche8000-17300000
Základná časť - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Jaroslav Halák Boston Bruins4052.3492.2322112209011584
2 Peter Budaj Los Angeles Kings305.0281.82010016330
Playoff - NHL 2018/2019
#MenoKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Zdeno Chára Boston Bruins23246+11162110000
2 Erik Černák Tampa Bay Lightning4033-20700000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.