Anketa
Koľko hetrikov stihne v tejto sezóne Martin Chromiak v OHL?
0
33.33 %
1
33.33 %
2
33.33 %
3 a viac
0 %

Body v sezóne 2019/2020
O. Okuliar WHL54
T. Tatar NHL46
J. Slafkovský SM-liiga 1845
všetky
Góly v sezóne 2019/2020
O. Okuliar WHL28
A. Bíreš GER 223
L. Hudáček CZE22
všetky
Nájazdy v sezóne 2019/2020
M. Bakoš KHL10
P. Cehlárik AHL5
P. Hrehorčák FRA5
všetky
Body obrancovia - 2019/2020
M. Čajkovský KHL29
M. Gernát CZE25
S. Kňažko SM-liiga 2024
všetky
Top brankári sezóny 2019/2020
A. Húska ECHL95.77
T. Gažik GMHL94.74
J. Hudáček KHL92.92
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Miroslav Svoboda CZE15
Karel Vejmelka CZE13
Dominik Frodl CZE12
všetky
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Milan Gulaš CZE6
Alexandre Mallet CZE4
Corey Andonovski NCHC4
všetky
Základná časť - NHL 2019/2020
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Tomáš Tatar LWMontreal Canadiens51172744-232121174
2 Zdeno Chára DBoston Bruins4958131845642
3 Richard Pánik LWWashington Capitals40551092646
4 Erik Černák DTampa Bay Lightning4635812788
5 Andrej Sekera DDallas Stars44257814461
6 Christián Jaroš DOttawa Senators622-2421
7 Tomáš Jurčo LWEdmonton Oilers1222147
8 Peter Cehlárik LWBoston Bruins311-120
9 Marko Daňo CColumbus Blue Jackets3-122
10 Martin Fehérváry DWashington Capitals3024
11 Martin Marinčin DToronto Maple Leafs1701015
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Jaroslav Halák Boston Bruins2432.4791.841456120624060735
Predpokladaný zisk pri aktuálnej forme - Základná časť - NHL 2019/2020
Minimálne 5 odohraných zápasov
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Tomáš Tatar LWMontreal Canadiens82274371-352194211070
2 Christián Jaroš DOttawa Senators8102727-275427000014
3 Zdeno Chára DBoston Bruins8081322307410530000
4 Richard Pánik LWWashington Capitals71991816468200000
5 Erik Černák DTampa Bay Lightning79591324715100000
6 Andrej Sekera DDallas Stars77381214258100200
7 Martin Marinčin DToronto Maple Leafs580000345100000
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Jaroslav Halák Boston Bruins3952.4991.8236620010370981195
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.