Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom v SHL?
Pavol Regenda
88.24 %
Sebastián Čederle
0 %
Peter Cehlárik
0 %
Marián Studenič
11.76 %

Body v sezóne 2026/2027
A. Orban SM-liiga 1818
S. Horanský NLB18
L. Hudáček CZE16
všetky
Góly v sezóne 2026/2027
A. Mišiak OHL7
L. Švajda J18 Elit6
S. Horanský NLB6
všetky
Nájazdy v sezóne 2026/2027
M. Faško-Rudáš CZE2
M. Hrivík CZE2
O. Husák NAHL2
všetky
Body obrancovia - 2026/2027
C. Jaroš KHL9
T. Kohút SM-liiga 189
A. Goljer OHL7
všetky
Top brankári sezóny 2026/2027
M. Tomek CZE97.30
S. Hrenák NHL95.65
A. Gajan ECHL94.74
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2026/2027
Chase Petrova OHL4
Adam Ahman SHL3
Hagan Bach OHL3
všetky
Cudzí strelci sezóny 2026/2027
Alvin Engwall J20 Elit4
Nishaan Parmar BCHL4
Lauri Kouhia USHL3
všetky
Z kladn as - J20 Elit 2025/2026
#MenoPostKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Branislav Fatul FSollentuna HC J2035142034621040
2 Tomáš Hoľan FAnge IK J20256814800010
3 Tobias Polakovič FAnge IK J2028310132810000
4 Patrik Koša FHalmstad J20326511220000
5 Maxim Somorovský FBorlänge HF J20256410821110
6 Michal Holička CTegs SK J201455101002110
7 Tobias Neckár RWAnge IK J20227294900010
8 Matúš Kuzma DAnge IK J20323691600010
9 Leonard Lukáčik DAnge IK J20252810002010
Ange IK J2018257002010
IF Sundsvall J207033000000
10 Matej Medrický DVallentuna J2024134800000
Vallentuna J2018123800000
Flemingsbergs IK J206011000000
11 Oliver Macúš LWBorlänge HF J2025033000000
12 Samuel Marcus Tisovčík DAnge IK J209033600000
13 Patrik Illý DAnge IK J209112400000
14 Matúš Paulovič DAnge IK J2031022200000
15 Adam Mihálik DVallentuna J2012022800000
16 Tomáš Chautur FFlemingsbergs IK J203011200000
17 Maxim Šimek DBrinkens J205011400000
18 Timotej Melichárek FBrinkens J201000000000
19 Tomáš Strážovec FBorlänge HF J202000000000
Playoff - J20 Elit 2025/2026
#MenoKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Branislav Fatul Sollentuna HC J203022000000
2 Timotej Melichárek Brinkens J201000000000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.