Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom v SHL?
Pavol Regenda
88.24 %
Sebastián Čederle
0 %
Peter Cehlárik
0 %
Marián Studenič
11.76 %

Body v sezóne 2026/2027
A. Orban SM-liiga 1818
S. Horanský NLB18
L. Hudáček CZE16
všetky
Góly v sezóne 2026/2027
A. Mišiak OHL7
L. Švajda J18 Elit6
S. Horanský NLB6
všetky
Nájazdy v sezóne 2026/2027
M. Faško-Rudáš CZE2
M. Hrivík CZE2
O. Husák NAHL2
všetky
Body obrancovia - 2026/2027
C. Jaroš KHL9
T. Kohút SM-liiga 189
A. Goljer OHL7
všetky
Top brankári sezóny 2026/2027
M. Tomek CZE97.30
S. Hrenák NHL95.65
A. Gajan ECHL94.74
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2026/2027
Chase Petrova OHL4
Adam Ahman SHL3
Hagan Bach OHL3
všetky
Cudzí strelci sezóny 2026/2027
Alvin Engwall J20 Elit4
Nishaan Parmar BCHL4
Lauri Kouhia USHL3
všetky
Z kladn as - NAHL 2026/2027
#MenoPostKlubZ pasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Nicolas Vrtiel RWNew Hampshire Mountain Kings121111210
2 Ondrej Husák FBillings Cattle Punchers123586
3 Lucas Novak LWElmira Aviators1332561
4 Jozef Michal Tkáč DKenai River Brown Bears1144271
5 Ivan Berčík FHouston Bulls721361
6 Jakub Habla COgden Mustangs92241
7 Samuel Mišák CSt. Cloud Norsemen111126
8 Leo Vratislav Krchňavý DKenai River Brown Bears51138
9 Tibor Baran DIdaho Falls Spud Kings7110
10 Andrej Tomašec FHouston Bulls10
11 Filip Kacmarsky FNew Jersey Junior Titans30
12 Jakub Harvánek DDanbury Jr. Hat Tricks70
Danbury Jr. Hat Tricks50
Oklahoma Warriors20
13 Jonáš Kopačka FIdaho Falls Spud Kings62
14 Samuel Pončák RWOdessa Jackalopes10
15 Tomáš Rácz FIdaho Falls Spud Kings10
Brank ri
#MenoKlubZ pasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Benjamín Varša Philadelphia Rebels612.1693.2233430110012177
2 Šimon Krčmár New Jersey Junior Titans602.889.8134330110016157
3 Filip Hornáček Anchorage Wolverines203.0489.7479101000439
4 Krištof Krnáč Danbury Jr. Hat Tricks204.583.33120101000954
Predpokladaný zisk pri aktuálnej forme - Základná časť - NAHL 2026/2027
Minimálne 5 odohraných zápasov
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Nicolas Vrtiel RWNew Hampshire Mountain Kings59554594900000
2 Ondrej Husák FBillings Cattle Punchers591525403000000
3 Lucas Novak LWElmira Aviators591414272700090
4 Ivan Berčík FHouston Bulls59178255108000
5 Jozef Michal Tkáč DKenai River Brown Bears580212114200050
6 Jakub Habla COgden Mustangs58150151580000
7 Leo Vratislav Krchňavý DKenai River Brown Bears550111141800000
8 Samuel Mišák CSt. Cloud Norsemen5955113200000
9 Tibor Baran DIdaho Falls Spud Kings55088000000
10 Jakub Harvánek DDanbury Jr. Hat Tricks59000000000
11 Jonáš Kopačka FIdaho Falls Spud Kings540001800000
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Krištof Krnáč New Jersey Junior Titans2702.889.821544140550072707
2 Krištof Krnáč Philadelphia Rebels2542.1693.221392130440050738
3 Krištof Krnáč Anchorage Wolverines1103.0389.7743560600022215
4 Krištof Krnáč Danbury Jr. Hat Tricks1104.5583.1666060600050297
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.