Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom v SHL?
Pavol Regenda
88.89 %
Sebastián Čederle
0 %
Peter Cehlárik
0 %
Marián Studenič
11.11 %

Body v sezóne 2026/2027
A. Orban SM-liiga 1821
S. Horanský NLB21
T. Pobežal OHL17
všetky
Góly v sezóne 2026/2027
S. Horanský NLB8
A. Orban SM-liiga 188
L. Lapin J18 Elit7
všetky
Nájazdy v sezóne 2026/2027
O. Husák NAHL3
M. Faško-Rudáš CZE2
M. Hrivík CZE2
všetky
Body obrancovia - 2026/2027
C. Jaroš KHL11
F. Kovalčík QMJHL10
A. Goljer OHL9
všetky
Top brankári sezóny 2026/2027
M. Tomek CZE96.26
S. Hrenák NHL95.65
S. Hrenák USHL94.29
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2026/2027
Chase Petrova OHL4
Adam Ahman SHL3
Dominik Hrachovina CZE3
všetky
Cudzí strelci sezóny 2026/2027
Alvin Engwall J20 Elit4
Nishaan Parmar BCHL4
Lauri Kouhia USHL3
všetky
Z kladn as - USHL 2026/2027
#MenoPostKlubZ pasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Maxim Šimko CMuskegon Lumberjacks1144814261
2 Patrik Rusznyák DTri-City Storm1116712107
3 Jakub Dubravík FDes Moines Buccaneers1242622124121
4 Dominik Bednár FSioux City Musketeers11415-2141922
5 Adam Obušek FTri-City Storm4123006
6 Dominik Štefan Domonkos FTri-City Storm8330615
7 Michal Jakubec FMadison Capitols6112-127
8 Samuel Murin FLincoln Stars911-548
9 Alex Michael Ferreira DFargo Force1000
10 Samuel Hybský FLincoln Stars9-4437
Brank ri
#MenoKlubZ pasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Samuel Hrenák Fargo Force1021.8294.2959480200018315
2 Adam Novotný Green Bay Gamblers406.8379.2820200400023111
Predpokladaný zisk pri aktuálnej forme - Základná časť - USHL 2026/2027
Minimálne 5 odohraných zápasov
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Maxim Šimko CMuskegon Lumberjacks6122224552214405000
2 Patrik Rusznyák DTri-City Storm626344068564000000
3 Jakub Dubravík FDes Moines Buccaneers6221113111109124511050
4 Dominik Bednár FSioux City Musketeers6223628-11791071111000
5 Dominik Štefan Domonkos FTri-City Storm592202204411100000
6 Michal Jakubec FMadison Capitols59101019-10196900000
7 Samuel Murin FLincoln Stars60077-34265300000
8 Samuel Hybský FLincoln Stars60000-262874700000
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Adam Novotný Fargo Force48101.8194.31285638010000861512
2 Adam Novotný Green Bay Gamblers2506.8479.2512630025000144694
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.