Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom Slovenska na MS 2024?
Peter Cehlárik
28.57 %
Juraj Slafkovský
57.14 %
Šimon Nemec
14.29 %
iný hráč
0 %

Body v sezóne 2023/2024
D. Dvorský OHL98
D. Bartečko NAHL86
P. Repčík QMJHL77
všetky
Góly v sezóne 2023/2024
D. Dvorský OHL48
P. Repčík QMJHL36
D. Bartečko NAHL33
všetky
Nájazdy v sezóne 2023/2024
O. Okuliar CZE8
P. Trška GER 28
R. Pánik CZE8
všetky
Body obrancovia - 2023/2024
P. Čerešňák CZE47
J. Kmec WHL43
M. Čajkovský KHL37
všetky
Top brankári sezóny 2023/2024
J. Korec HEA100.00
M. Hronský J20 Elit93.33
M. Čiliak FRA92.63
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2023/2024
Dominik Hrachovina CZE17
Roman Will CZE17
Landon Bow CZE16
všetky
Cudzí strelci sezóny 2023/2024
Austin Burnevik USHL9
Lee Parks USHL8
Massimo Gentile NAHL8
všetky
Základná časť - AHL 2022/2023
#MenoPostKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Marián Studenič RWTexas Stars67212748+173514436150
2 Šimon Nemec DUtica Comets65122234+132013821150
3 Miloš Kelemen RWTucson Roadrunners59141630-133710612110
4 Martin Chromiak LWOntario Reign55151328-16129735050
5 Pavol Regenda LWSan Diego Gulls50131225-96611222002
6 Samuel Kňažko DCleveland Monsters5012021-151743000110
7 Martin Pospíšil RWCalgary Wranglers204610+1244800050
8 Adam Sýkora RWHartford Wolf Pack200000100000
9 Maxim Čajkovič FSyracuse Crunch200000000000
10 Michal Mrázik LWTucson Roadrunners100000100000
11 Filip Mešár CLaval Rocket1000-10200000
Playoff - AHL 2022/2023
#MenoKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Marián Studenič Texas Stars8246022500010
2 Šimon Nemec Utica Comets6134+301300000
3 Miloš Kelemen Tucson Roadrunners3101-12600000
4 Adam Sýkora Hartford Wolf Pack4011+10400000
5 Martin Chromiak Ontario Reign201100800000
6 Maxim Čajkovič Syracuse Crunch100000000000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.