Anketa
Ako skončí Slovan Bratislava v sezóne 2019/2020?
Titul
29.41 %
Prehra v semifinále
35.29 %
Prehra vo štvrťfinále
17.65 %
Nepostúpia do playoff
17.65 %

Body v sezóne 2019/2020
J. Slafkovský SM-liiga 1822
R. Faith SM-liiga 1819
M. Ondrásky GMHL18
všetky
Góly v sezóne 2019/2020
J. Slafkovský SM-liiga 1810
T. Marcinko CZE8
A. Bíreš GER 27
všetky
Nájazdy v sezóne 2019/2020
M. Bakoš KHL3
Š. Jellúš J20 SuperElit3
A. Miškovec J20 Elit2
všetky
Body obrancovia - 2019/2020
S. Kňažko SM-liiga 2013
M. Čajkovský KHL12
D. Mudrák SM-liiga 2011
všetky
Top brankári sezóny 2019/2020
J. Halák NHL95.80
J. Hudáček KHL92.91
P. Rybár SM-liiga92.47
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Gašper Krošelj CZE7
Justin Peters CZE5
Lukáš Cikánek CZE5
všetky
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Lukáš Nahodil CZE4
Santeri Haarala SM-liiga 204
Veeti Miettinen SM-liiga 204
všetky
Cudzí brankári proti slovenským hráčom
Koho hľadať?:
Zoskupiť podľa:
UPOZORNENIE
Strana: 1 2
#ObdobieLigaHráči∑ hráčov
1.september / 2019CZE Lukáš Cikánek Česká republika, Rytíři Kladno35
1. Tomáš Marcinko HC Oceláři Třinec ukázať 3
2. Lukáš Cingeľ Mountfield HK ukázať 1
3. Matej Paulovič Mountfield HK ukázať 1
2.september / 2019CZE Gašper Krošelj Slovinsko, BK Mladá Boleslav55
1. Libor Hudáček Bílí Tygři Liberec ukázať 1
2. Patrik Hrehorčák HC Oceláři Třinec ukázať 1
3. Radoslav Tybor HC Dynamo Pardubice ukázať 1
4. Tomáš Marcinko HC Oceláři Třinec ukázať 1
5. Vladimír Dravecký HC Oceláři Třinec ukázať 1
3.september / 2019CZE Marek Mazanec Česká republika, Mountfield HK34
1. Libor Hudáček Bílí Tygři Liberec ukázať 2
2. Marek Hovorka HC Dynamo Pardubice ukázať 1
3. Martin Gernát HC Oceláři Třinec ukázať 1
4.september / 2019SM-liiga 18 Paavo Kohonen Fínsko, Tappara U1823
1. Roman Faith Sport U18 ukázať 2
2. Juraj Slafkovský TPS U18 ukázať 1
5.september / 2019CZE Justin Peters Kanada, PSG Zlín, Bílí Tygři Liberec33
1. Andrej Kudrna HC Sparta Praha ukázať 1
2. Oldrich Kotvan Bílí Tygři Liberec ukázať 1
3. Rastislav Dej HC Vítkovice Steel ukázať 1
6.október / 2019CZE Miroslav Svoboda Česká republika, HC Vítkovice Steel33
1. Dávid Gríger HC Energie Karlovy Vary ukázať 1
2. Pavol Skalický BK Mladá Boleslav ukázať 1
3. Vladimír Dravecký HC Oceláři Třinec ukázať 1
7.október / 2019CZE Petr Kváča Česká republika, HC Oceláři Třinec, HC Dynamo Pardubice33
1. Rastislav Dej HC Vítkovice Steel ukázať 1
2. Tomáš Marcinko HC Oceláři Třinec ukázať 1
3. Vladimír Dravecký HC Oceláři Třinec ukázať 1
8.september / 2019GER 2 Stefan Vajs Nemecko, ESV Kaufbeuren12
1. Robin Just Ravensburg Towerstars ukázať 2
9.september / 2019CZE Miroslav Svoboda Česká republika, HC Vítkovice Steel12
1. Tomáš Marcinko HC Oceláři Třinec ukázať 2
10.september / 2019CZE Dominik Frodl Česká republika, HC Škoda Plzeň12
1. Pavol Skalický BK Mladá Boleslav ukázať 2
11.september / 2019J18 Elit Philip Svedebäck Švédsko, Växjö Lakers J1812
1. Libor Nemec Tingsryd J18 ukázať 2
12.september / 2019WHL Cole Schwebius Kanada, Kelowna Rockets12
1. Miloš Roman Vancouver Giants ukázať 2
13.september / 2019J18 Elit Theo Alteby Švédsko, Östersund-Brunflo J1812
1. Martin Hašto AIK Härnösand J18 ukázať 2
14.september / 2019GER 2 Mark Arnsperger Nemecko, Eispiraten Crimmitschau12
1. Andrej Bíreš EC Bad Nauheim ukázať 2
15.október / 2019CZE Marek Schwarz Česká republika, Bílí Tygři Liberec12
1. Radoslav Tybor HC Dynamo Pardubice ukázať 2
16.október / 2019CZE Daniel Dolejš Česká republika, HC Vítkovice Steel12
1. Andrej Kudrna HC Sparta Praha ukázať 2
17.október / 2019CZE Jan Lukáš Česká republika, HC Olomouc12
1. Peter Čerešňák HC Škoda Plzeň ukázať 2
18.október / 2019AHL Charlie Lindgren USA, Laval Rocket12
1. Peter Cehlárik Providence Bruins ukázať 2
19.október / 2019J18 Elit Axel Langenskiöld Švédsko, Frölunda J1812
1. Matej Kašlík Malmö J20, Malmö J18 ukázať 2
20.október / 2019J20 SuperElit Albin Andersson Švédsko, Karlskrona HK J2012
1. Michal Mrázik Linköping J20 ukázať 2
21.október / 2019J18 Elit Axel Mangbo Švédsko, Rögle J1812
1. Matej Kašlík Malmö J20, Malmö J18 ukázať 2
22.október / 2019J18 Elit Felix Kersten Švédsko, Sundsvall J1812
1. Marcel Štefančík Lulea J18 ukázať 2
23.október / 2019SM-liiga 20 Riku Räihä Fínsko, KooKoo U2012
1. Pavol Regenda Jokerit U20 ukázať 2
24.október / 2019WHL Matthew Kieper Kanada, Regina Pats12
1. Oliver Okuliar Lethbridge Hurricanes ukázať 2
25.september / 2019CZE Patrik Bartošák Česká republika, HC Oceláři Třinec22
1. Pavol Skalický BK Mladá Boleslav ukázať 1
2. Rastislav Dej HC Vítkovice Steel ukázať 1
26.september / 2019CZE Marek Schwarz Česká republika, Bílí Tygři Liberec22
1. Andrej Kudrna HC Sparta Praha ukázať 1
2. Marek Ďaloga HC Sparta Praha ukázať 1
27.september / 2019CZE Ondřej Kacetl Česká republika, HC Dynamo Pardubice22
1. Dávid Gríger HC Energie Karlovy Vary ukázať 1
2. Mislav Rosandič Mountfield HK ukázať 1
28.september / 2019J20 SuperElit Martin von Schoultz Švédsko, Växjö Lakers J2022
1. Martin Vitáloš Rögle J20 ukázať 1
2. Michal Mrázik Linköping J20 ukázať 1
29.september / 2019WHL Dylan Garand Kanada, Kamloops Blazers22
1. Andrej Kukuča Seattle Thunderbirds ukázať 1
2. Miloš Roman Vancouver Giants ukázať 1
30.september / 2019J18 Elit Sebastian Herbertsson Isrenn Švédsko, Karlskrona J1822
1. Jakub Huževka Tingsryd J18 ukázať 1
2. Libor Nemec Tingsryd J18 ukázať 1
31.september / 2019SM-liiga 18 Toni Pöysti Fínsko, Ässät U1822
1. Dávid Hájnik Sport U18 ukázať 1
2. Roman Faith Sport U18 ukázať 1
32.september / 2019SM-liiga 18 Niklas Seppänen Fínsko, HPK U1822
1. Dávid Hájnik Sport U18 ukázať 1
2. Roman Faith Sport U18 ukázať 1
33.október / 2019GER 2 Mac Carruth Kanada, Lausitzer Füchse22
1. Andrej Bíreš EC Bad Nauheim ukázať 1
2. Robin Just Ravensburg Towerstars ukázať 1
34.október / 2019KHL Vasilij Demčenko Rusko, Traktor Čeľjabinsk22
1. Martin Bakoš HC Admiral Vladivostok ukázať 1
2. Michal Čajkovský HC Dynamo Moskva ukázať 1
35.október / 2019CZE Justin Peters Kanada, Bílí Tygři Liberec22
1. Patrik Hrehorčák HC Oceláři Třinec ukázať 1
2. Vladimír Dravecký HC Oceláři Třinec ukázať 1
36.október / 2019CZE Filip Novotný Česká republika, HC Energie Karlovy Vary22
1. Lukáš Cingeľ Mountfield HK ukázať 1
2. Pavol Skalický BK Mladá Boleslav ukázať 1
37.október / 2019CZE Gašper Krošelj Slovinsko, BK Mladá Boleslav22
1. Lukáš Cingeľ Mountfield HK ukázať 1
2. Tomáš Mikúš HC Energie Karlovy Vary ukázať 1
38.október / 2019AHL Jared Coreau Kanada, Bridgeport Sound Tigers22
1. Peter Cehlárik Providence Bruins ukázať 1
2. Róbert Lantoši Providence Bruins ukázať 1
39.október / 2019CZE Dominik Frodl Česká republika, HC Škoda Plzeň22
1. Marek Hovorka HC Dynamo Pardubice ukázať 1
2. Radoslav Tybor HC Dynamo Pardubice ukázať 1
40.október / 2019FRA Henri-Corentin Buysse Francúzsko, Amiens22
1. Milan Jurík Mulhouse ukázať 1
2. Peter Hrehorčák Nice, Chamonix ukázať 1
41.október / 2019J18 Elit Melvin Björklund Švédsko, Mariestad BoIS J20, Mariestad Bois J1822
1. Libor Nemec Tingsryd J18 ukázať 1
2. Martin Volko Vita Hästen J20 ukázať 1
42.október / 2019NAHL Landon Pavlisin USA, Kenai River Brown Bears12
1. Ján Lašák Janesville Jets ukázať 2
43.október / 2019J18 Elit Albin Boija Švédsko, Östersund-Brunflo J1822
1. Daniel Chovaniak Lulea J18 ukázať 1
2. Marcel Štefančík Lulea J18 ukázať 1
44.október / 2019AHL Filip Gustavsson Švédsko, Belleville Senators22
1. Peter Cehlárik Providence Bruins ukázať 1
2. Róbert Lantoši Providence Bruins ukázať 1
45.august / 2019SM-liiga 20 Leevi Nikkinen Fínsko, HIFK U2011
1. Samuel Kňažko TPS U20 ukázať 1
46.august / 2019SM-liiga 20 Alex Mäkelä Fínsko, Lukko U2011
1. Pavol Regenda Jokerit U20 ukázať 1
47.august / 2019SM-liiga 20 Tuomas Aalto Fínsko, HPK U2011
1. Dávid Mudrák TPS U20 ukázať 1
48.august / 2019SM-liiga 20 Arttu Ahola Fínsko, Ilves U2011
1. Pavol Regenda Jokerit U20 ukázať 1
49.september / 2019KHL Kristers Gudlevskis Lotyšsko, Dinamo Riga11
1. Adam Liška Severstal Čerepovec ukázať 1
50.september / 2019GER 2 Mac Carruth Kanada, Lausitzer Füchse11
1. Ivan Koložváry EHC Bayreuth ukázať 1
51.september / 2019SM-liiga Atte Engren Fínsko, HIFK Helsinki11
1. Filip Krivošík HPK Hämeenlinna ukázať 1
52.september / 2019SM-liiga Frans Tuohimaa Fínsko, HIFK Helsinki11
1. Filip Krivošík HPK Hämeenlinna ukázať 1
53.september / 2019KHL Nikita Bespalov Rusko, HC Spartak Moskva11
1. Michal Čajkovský HC Dynamo Moskva ukázať 1
54.september / 2019SM-liiga Juhana Aho Fínsko, Jukurit11
1. Filip Krivošík HPK Hämeenlinna ukázať 1
55.september / 2019SHL Lars Volden Nórsko, IF Malmö Redhawks11
1. Marek Hrivík Leksands IF ukázať 1
56.september / 2019GER 2 Brett Jaeger Kanada, EHC Bayreuth11
1. Andrej Bíreš EC Bad Nauheim ukázať 1
57.september / 2019KHL Igor Bobkov Rusko, Avangard Omsk11
1. Adam Liška Severstal Čerepovec ukázať 1
58.september / 2019KHL Juha Metsola Fínsko, Salavat Julajev Ufa11
1. Adam Liška Severstal Čerepovec ukázať 1
59.september / 2019NOR Joona Partanen Fínsko, Narvik11
1. Kristián Kučera Grüner ukázať 1
60.september / 2019CZE Karel Vejmelka Česká republika, HC Kometa Brno11
1. František Gerhát HC VERVA Litvínov ukázať 1
61.september / 2019SHL Joacim Eriksson Švédsko, Brynäs IF11
1. Marek Hrivík Leksands IF ukázať 1
62.september / 2019GER 2 Florian Proske Nemecko, Dresdner Eislöwen11
1. Jozef Balej EHC Freiburg ukázať 1
63.september / 2019SM-liiga Henrik Haukeland Nórsko, KooKoo11
1. Tomáš Záborský SaiPa Lappeenranta ukázať 1
64.september / 2019WHL Beck Warm Kanada, Tri-City Americans11
1. Andrej Kukuča Seattle Thunderbirds ukázať 1
65.september / 2019CZE Adam Brízgala Česká republika, Rytíři Kladno11
1. Tomáš Mikúš HC Energie Karlovy Vary ukázať 1
66.september / 2019KHL Ivan Fedotov Rusko, Traktor Čeľjabinsk11
1. Martin Bakoš HC Admiral Vladivostok ukázať 1
67.september / 2019FRA Sebastian Ylönen Francúzsko, Gap11
1. Milan Jurík Mulhouse ukázať 1
68.september / 2019FRA Quentin Papillon Francúzsko, Mulhouse11
1. Marek Pacalaj Anglet ukázať 1
69.september / 2019NOR Oscar Fröberg Švédsko, Manglerud11
1. Kristián Kučera Grüner ukázať 1
70.september / 2019SM-liiga 20 Leevi Nikkinen Fínsko, Tappara U2011
1. Pavol Regenda Jokerit U20 ukázať 1
71.september / 2019NCDC Artur Ogandzhanjan Ukrajina, Twin City Thunder11
1. Samuel Mojžiš Connecticut Junior Rangers ukázať 1
72.september / 2019WHL Todd Scott USA, Edmonton Oil Kings11
1. Oliver Okuliar Lethbridge Hurricanes ukázať 1
73.september / 2019J20 SuperElit Viktor Rönnqvist Švédsko, Södertälje J2011
1. Sebastián Čederle Rögle J20 ukázať 1
74.september / 2019NAHL Ludvig Persson Švédsko, Lone Star Brahmas11
1. Artur Turanský Corpus Christi IceRays ukázať 1
75.september / 2019WHL Joel Hofer Kanada, Portland Winter Hawks11
1. Miloš Roman Vancouver Giants ukázať 1
76.september / 2019SM-liiga 18 Marek Stuchlík Česká republika, Pelicans U1811
1. Mário Jamrich HPK U18 ukázať 1
77.september / 2019SM-liiga 18 Tuukka Niskanen Fínsko, KooKoo U1811
1. Dávid Hájnik Sport U18 ukázať 1
78.september / 2019SM-liiga 18 Joni Jämsä Fínsko, Jokerit U1811
1. Juraj Slafkovský TPS U18 ukázať 1
79.september / 2019SM-liiga Daniil Tarasov Rusko, Ässät Pori11
1. Kristián Pospíšil Lukko Rauma ukázať 1
80.september / 2019FRA Jiří Blažek Česká republika, Briançon11
1. Peter Hrehorčák Chamonix ukázať 1
81.september / 2019SM-liiga 18 Juho Helander Fínsko, JYP U1811
1. Dávid Hájnik Sport U18 ukázať 1
82.september / 2019SM-liiga 18 Topi Hänninen Fínsko, Ilves U1811
1. Adam Jombík KooKoo U18 ukázať 1
83.september / 2019SM-liiga 18 Emil Vuorio Fínsko, TPS U1811
1. Mário Jamrich HPK U18 ukázať 1
84.september / 2019NAHL Travis Allen USA, St. Cloud Blizzard11
1. Artur Turanský Corpus Christi IceRays ukázať 1
85.september / 2019SM-liiga 18 Niko Karhu Fínsko, K-Vantaa U1811
1. Juraj Slafkovský TPS U18 ukázať 1
86.september / 2019GER 2 Patrick Klein Nemecko, Frankfurt Lions11
1. Andrej Bíreš EC Bad Nauheim ukázať 1
87.september / 2019J20 Elit Felix Tengvall Švédsko, Boras HC J2011
1. Kristián Meszároš Vita Hästen J20 ukázať 1
88.september / 2019J20 SuperElit William Josbrant Švédsko, MODO J2011
1. Šimon Jellúš Lulea J20 ukázať 1
89.september / 2019SM-liiga 18 Aaro Soinio Fínsko, KooKoo U1811
1. Juraj Slafkovský TPS U18 ukázať 1
90.september / 2019J20 SuperElit Sami Torppa Fínsko, Hudiksvalls HC J2011
1. Adrián Miškovec Viking HC J20 ukázať 1
91.september / 2019J18 Elit Viktor Stalberg Švédsko, Skelleftea J1811
1. Marcel Štefančík Lulea J18 ukázať 1
92.september / 2019NAHL Mattias Sholl USA, Fairbanks Ice Dogs11
1. Ján Lašák Janesville Jets ukázať 1
93.september / 2019EJA Krystian Jaks Švajčiarsko, Ambri-Piotta U2011
1. Roman Karaffa Biel U20 ukázať 1
94.september / 2019J20 Elit Johannes Sundström Švédsko, Pitea HC J2011
1. Dušan Smolka Kiruna IF J20 ukázať 1
95.september / 2019SM-liiga 20 Niko Lappi Fínsko, JYP U2011
1. Samuel Kňažko TPS U20 ukázať 1
96.september / 2019EJA Raphael De Boni Švajčiarsko, GCK Lions U2011
1. Roman Karaffa Biel U20 ukázať 1
97.október / 2019KHL Vasilij Kosečkin Rusko, Metallurg Magnitogorsk11
1. Martin Bakoš HC Admiral Vladivostok ukázať 1
98.október / 2019NHL Philipp Grubauer Nemecko, Colorado Avalanche11
1. Zdeno Chára Boston Bruins ukázať 1
99.október / 2019CZE Marek Mazanec Česká republika, Mountfield HK11
1. Adam Jánošík HC VERVA Litvínov ukázať 1
100.október / 2019KHL Dmitrij Šikin Rusko, HC Soči11
1. Dávid Bondra Red Star Kunlun ukázať 1
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.