Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom v SHL?
Pavol Regenda
90.32 %
Sebastián Čederle
0 %
Peter Cehlárik
0 %
Marián Studenič
9.68 %

Body v sezóne 2026/2027
L. Hudáček CZE15
A. Mišiak OHL13
T. Pobežal OHL13
všetky
Góly v sezóne 2026/2027
A. Mišiak OHL7
L. Švajda J18 Elit6
L. Lapin J18 Elit6
všetky
Nájazdy v sezóne 2026/2027
O. Husák NAHL2
D. Gríger CZE1
J. Dubravík USHL1
všetky
Body obrancovia - 2026/2027
C. Jaroš KHL8
T. Kohút SM-liiga 188
A. Goljer OHL6
všetky
Top brankári sezóny 2026/2027
S. Hrenák NHL95.65
S. Hrenák USHL93.83
E. Rabčan CZE93.44
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2026/2027
Chase Petrova OHL4
Adam Ahman SHL3
Hagan Bach OHL3
všetky
Cudzí strelci sezóny 2026/2027
Nishaan Parmar BCHL4
Logan Poulin NAHL3
Aidan Petroff NAHL2
všetky
Najlepšie výkony podľa zadaných kritérií
Hľadať v rámci:
UPOZORNENIE
Strana: 1 2 3
#MenoKlubyZápas∑
1. Martin Gernát Edmonton Oil Kings18.1.20123
2. Martin Gernát Edmonton Oil Kings15.2.20123
3. Martin Gernát Edmonton Oil Kings2.2.20133
4. Martin Gernát HC Oceláři Třinec24.9.20193
5. Martin Gernát HC Oceláři Třinec22.9.20203
6. Martin Gernát HC Oceláři Třinec22.11.20203
7. Martin Gernát HC Oceláři Třinec15.12.20203
8. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ3.11.20243
9. Martin Gernát Edmonton Oil Kings9.10.20112
10. Martin Gernát Edmonton Oil Kings26.11.20112
11. Martin Gernát Edmonton Oil Kings1.12.20112
12. Martin Gernát Edmonton Oil Kings21.1.20122
13. Martin Gernát Edmonton Oil Kings28.1.20122
14. Martin Gernát Edmonton Oil Kings27.1.20122
15. Martin Gernát Edmonton Oil Kings8.2.20122
16. Martin Gernát Edmonton Oil Kings9.3.20122
17. Martin Gernát Edmonton Oil Kings14.3.20122
18. Martin Gernát Edmonton Oil Kings22.2.20132
19. Martin Gernát Edmonton Oil Kings26.2.20132
20. Martin Gernát Oklahoma City Barons13.12.20132
21. Martin Gernát Oklahoma City Barons12.11.20132
22. Martin Gernát Oklahoma City Barons4.2.20142
23. Martin Gernát Oklahoma City Barons5.3.20142
24. Martin Gernát Bakersfield Condors26.12.20152
25. Martin Gernát HC Oceláři Třinec17.9.20192
26. Martin Gernát HC Oceláři Třinec19.11.20192
27. Martin Gernát HC Oceláři Třinec1.12.20192
28. Martin Gernát HC Oceláři Třinec12.1.20202
29. Martin Gernát HC Oceláři Třinec3.3.20202
30. Martin Gernát HC Oceláři Třinec13.12.20202
31. Martin Gernát Lausanne HC21.1.20222
32. Martin Gernát Lausanne HC11.3.20222
33. Martin Gernát Lausanne HC14.3.20222
34. Martin Gernát Lausanne HC29.11.20222
35. Martin Gernát Lausanne HC7.1.20232
36. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ4.10.20232
37. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ25.9.20242
38. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ25.10.20242
39. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ28.10.20252
40. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ6.11.20252
41. Martin Gernát Edmonton Oil Kings25.9.20111
42. Martin Gernát Edmonton Oil Kings28.9.20111
43. Martin Gernát Edmonton Oil Kings30.9.20111
44. Martin Gernát Edmonton Oil Kings1.10.20111
45. Martin Gernát Edmonton Oil Kings5.10.20111
46. Martin Gernát Edmonton Oil Kings11.10.20111
47. Martin Gernát Edmonton Oil Kings12.10.20111
48. Martin Gernát Edmonton Oil Kings14.10.20111
49. Martin Gernát Edmonton Oil Kings26.10.20111
50. Martin Gernát Edmonton Oil Kings29.10.20111
51. Martin Gernát Edmonton Oil Kings12.11.20111
52. Martin Gernát Edmonton Oil Kings18.11.20111
53. Martin Gernát Edmonton Oil Kings15.1.20121
54. Martin Gernát Edmonton Oil Kings20.1.20121
55. Martin Gernát Edmonton Oil Kings3.2.20121
56. Martin Gernát Edmonton Oil Kings10.2.20121
57. Martin Gernát Edmonton Oil Kings22.2.20121
58. Martin Gernát Edmonton Oil Kings24.2.20121
59. Martin Gernát Edmonton Oil Kings26.2.20121
60. Martin Gernát Edmonton Oil Kings7.3.20121
61. Martin Gernát Edmonton Oil Kings10.3.20121
62. Martin Gernát Edmonton Oil Kings16.3.20121
63. Martin Gernát Edmonton Oil Kings20.1.20131
64. Martin Gernát Edmonton Oil Kings22.1.20131
65. Martin Gernát Edmonton Oil Kings17.2.20131
66. Martin Gernát Oklahoma City Barons13.10.20131
67. Martin Gernát Bakersfield Condors1.11.20131
68. Martin Gernát Oklahoma City Barons8.12.20131
69. Martin Gernát Oklahoma City Barons14.12.20131
70. Martin Gernát Oklahoma City Barons20.12.20131
71. Martin Gernát Oklahoma City Barons28.12.20131
72. Martin Gernát Oklahoma City Barons3.1.20141
73. Martin Gernát Oklahoma City Barons28.2.20141
74. Martin Gernát Oklahoma City Barons21.3.20141
75. Martin Gernát Oklahoma City Barons6.4.20141
76. Martin Gernát Oklahoma City Barons24.10.20141
77. Martin Gernát Oklahoma City Barons25.10.20141
78. Martin Gernát Oklahoma City Barons2.11.20141
79. Martin Gernát Oklahoma City Barons11.1.20151
80. Martin Gernát Oklahoma City Barons17.1.20151
81. Martin Gernát Oklahoma City Barons8.2.20151
82. Martin Gernát Oklahoma City Barons14.2.20151
83. Martin Gernát Oklahoma City Barons10.3.20151
84. Martin Gernát Bakersfield Condors3.1.20161
85. Martin Gernát HC Sparta Praha9.10.20161
86. Martin Gernát HC Sparta Praha23.10.20161
87. Martin Gernát HC Sparta Praha9.12.20161
88. Martin Gernát HC Sparta Praha11.12.20161
89. Martin Gernát HC Sparta Praha15.1.20171
90. Martin Gernát HC Sparta Praha29.1.20171
91. Martin Gernát HC Sparta Praha24.2.20171
92. Martin Gernát HC Sparta Praha28.2.20171
93. Martin Gernát HC Sparta Praha3.3.20171
94. Martin Gernát Lausanne HC5.3.20181
95. Martin Gernát Lausanne HC20.1.20181
96. Martin Gernát HC Oceláři Třinec14.9.20181
97. Martin Gernát HC Oceláři Třinec16.9.20181
98. Martin Gernát HC Oceláři Třinec13.10.20181
99. Martin Gernát HC Oceláři Třinec19.10.20181
100. Martin Gernát HC Oceláři Třinec21.10.20181
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.