Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom v SHL?
Pavol Regenda
90.32 %
Sebastián Čederle
0 %
Peter Cehlárik
0 %
Marián Studenič
9.68 %

Body v sezóne 2026/2027
L. Hudáček CZE15
A. Mišiak OHL13
T. Pobežal OHL13
všetky
Góly v sezóne 2026/2027
A. Mišiak OHL7
L. Švajda J18 Elit6
L. Lapin J18 Elit6
všetky
Nájazdy v sezóne 2026/2027
O. Husák NAHL2
D. Gríger CZE1
J. Dubravík USHL1
všetky
Body obrancovia - 2026/2027
C. Jaroš KHL8
T. Kohút SM-liiga 188
A. Goljer OHL6
všetky
Top brankári sezóny 2026/2027
S. Hrenák NHL95.65
S. Hrenák USHL93.83
E. Rabčan CZE93.44
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2026/2027
Chase Petrova OHL4
Adam Ahman SHL3
Hagan Bach OHL3
všetky
Cudzí strelci sezóny 2026/2027
Nishaan Parmar BCHL4
Logan Poulin NAHL3
Aidan Petroff NAHL2
všetky
Najlepšie výkony podľa zadaných kritérií
Hľadať v rámci:
UPOZORNENIE
Strana: 1 2 3
#MenoKlubyZápas∑
1. Martin Gernát Edmonton Oil Kings18.1.20123
2. Martin Gernát Edmonton Oil Kings15.2.20123
3. Martin Gernát Edmonton Oil Kings2.2.20133
4. Martin Gernát HC Oceláři Třinec24.9.20193
5. Martin Gernát HC Oceláři Třinec19.11.20193
6. Martin Gernát HC Oceláři Třinec22.9.20203
7. Martin Gernát HC Oceláři Třinec22.11.20203
8. Martin Gernát HC Oceláři Třinec15.12.20203
9. Martin Gernát HC Oceláři Třinec24.1.20213
10. Martin Gernát HC Oceláři Třinec19.2.20213
11. Martin Gernát Lausanne HC3.3.20223
12. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ30.9.20233
13. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ12.9.20243
14. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ3.11.20243
15. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ12.11.20253
16. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ24.11.20253
17. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ8.1.20263
18. Martin Gernát Edmonton Oil Kings25.9.20112
19. Martin Gernát Edmonton Oil Kings28.9.20112
20. Martin Gernát Edmonton Oil Kings30.9.20112
21. Martin Gernát Edmonton Oil Kings7.10.20112
22. Martin Gernát Edmonton Oil Kings9.10.20112
23. Martin Gernát Edmonton Oil Kings26.11.20112
24. Martin Gernát Edmonton Oil Kings1.12.20112
25. Martin Gernát Edmonton Oil Kings21.1.20122
26. Martin Gernát Edmonton Oil Kings28.1.20122
27. Martin Gernát Edmonton Oil Kings27.1.20122
28. Martin Gernát Edmonton Oil Kings8.2.20122
29. Martin Gernát Edmonton Oil Kings9.3.20122
30. Martin Gernát Edmonton Oil Kings10.3.20122
31. Martin Gernát Edmonton Oil Kings14.3.20122
32. Martin Gernát Edmonton Oil Kings22.2.20132
33. Martin Gernát Edmonton Oil Kings26.2.20132
34. Martin Gernát Edmonton Oil Kings1.3.20132
35. Martin Gernát Oklahoma City Barons13.12.20132
36. Martin Gernát Oklahoma City Barons4.1.20142
37. Martin Gernát Oklahoma City Barons12.11.20132
38. Martin Gernát Oklahoma City Barons4.2.20142
39. Martin Gernát Oklahoma City Barons5.3.20142
40. Martin Gernát Bakersfield Condors26.12.20152
41. Martin Gernát HC Oceláři Třinec13.10.20182
42. Martin Gernát HC Oceláři Třinec4.11.20182
43. Martin Gernát HC Oceláři Třinec19.12.20182
44. Martin Gernát HC Oceláři Třinec17.9.20192
45. Martin Gernát HC Oceláři Třinec29.9.20192
46. Martin Gernát HC Oceláři Třinec1.12.20192
47. Martin Gernát HC Oceláři Třinec12.1.20202
48. Martin Gernát HC Oceláři Třinec21.2.20202
49. Martin Gernát HC Oceláři Třinec28.2.20202
50. Martin Gernát HC Oceláři Třinec3.3.20202
51. Martin Gernát HC Oceláři Třinec13.11.20202
52. Martin Gernát HC Oceláři Třinec17.11.20202
53. Martin Gernát HC Oceláři Třinec13.12.20202
54. Martin Gernát HC Oceláři Třinec21.12.20202
55. Martin Gernát HC Oceláři Třinec31.1.20212
56. Martin Gernát Lausanne HC8.1.20222
57. Martin Gernát Lausanne HC14.1.20222
58. Martin Gernát Lausanne HC21.1.20222
59. Martin Gernát Lausanne HC1.3.20222
60. Martin Gernát Lausanne HC8.3.20222
61. Martin Gernát Lausanne HC11.3.20222
62. Martin Gernát Lausanne HC14.3.20222
63. Martin Gernát Lausanne HC20.11.20222
64. Martin Gernát Lausanne HC29.11.20222
65. Martin Gernát Lausanne HC7.1.20232
66. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ4.10.20232
67. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ4.2.20242
68. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ25.9.20242
69. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ25.10.20242
70. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ28.10.20252
71. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ2.11.20252
72. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ6.11.20252
73. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ6.1.20262
74. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ9.3.20262
75. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ6.10.20252
76. Martin Gernát Edmonton Oil Kings1.10.20111
77. Martin Gernát Edmonton Oil Kings5.10.20111
78. Martin Gernát Edmonton Oil Kings11.10.20111
79. Martin Gernát Edmonton Oil Kings12.10.20111
80. Martin Gernát Edmonton Oil Kings14.10.20111
81. Martin Gernát Edmonton Oil Kings21.10.20111
82. Martin Gernát Edmonton Oil Kings26.10.20111
83. Martin Gernát Edmonton Oil Kings29.10.20111
84. Martin Gernát Edmonton Oil Kings12.11.20111
85. Martin Gernát Edmonton Oil Kings18.11.20111
86. Martin Gernát Edmonton Oil Kings14.12.20111
87. Martin Gernát Edmonton Oil Kings15.1.20121
88. Martin Gernát Edmonton Oil Kings20.1.20121
89. Martin Gernát Edmonton Oil Kings25.1.20121
90. Martin Gernát Edmonton Oil Kings3.2.20121
91. Martin Gernát Edmonton Oil Kings10.2.20121
92. Martin Gernát Edmonton Oil Kings22.2.20121
93. Martin Gernát Edmonton Oil Kings24.2.20121
94. Martin Gernát Edmonton Oil Kings26.2.20121
95. Martin Gernát Edmonton Oil Kings7.3.20121
96. Martin Gernát Edmonton Oil Kings16.3.20121
97. Martin Gernát Edmonton Oil Kings18.5.20121
98. Martin Gernát Edmonton Oil Kings20.1.20131
99. Martin Gernát Edmonton Oil Kings22.1.20131
100. Martin Gernát Edmonton Oil Kings7.2.20131
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.