Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom v SHL?
Pavol Regenda
90.32 %
Sebastián Čederle
0 %
Peter Cehlárik
0 %
Marián Studenič
9.68 %

Body v sezóne 2026/2027
L. Hudáček CZE15
A. Mišiak OHL13
T. Pobežal OHL13
všetky
Góly v sezóne 2026/2027
A. Mišiak OHL7
L. Švajda J18 Elit6
L. Lapin J18 Elit6
všetky
Nájazdy v sezóne 2026/2027
O. Husák NAHL2
D. Gríger CZE1
J. Dubravík USHL1
všetky
Body obrancovia - 2026/2027
C. Jaroš KHL8
T. Kohút SM-liiga 188
A. Goljer OHL6
všetky
Top brankári sezóny 2026/2027
S. Hrenák NHL95.65
S. Hrenák USHL93.83
E. Rabčan CZE93.44
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2026/2027
Chase Petrova OHL4
Adam Ahman SHL3
Hagan Bach OHL3
všetky
Cudzí strelci sezóny 2026/2027
Nishaan Parmar BCHL4
Logan Poulin NAHL3
Aidan Petroff NAHL2
všetky
Najlepšie výkony podľa zadaných kritérií
Hľadať v rámci:
UPOZORNENIE
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8
#MenoKlubyZápas∑
1. Martin Gernát Edmonton Oil Kings17.2.2012-4
2. Martin Gernát Oklahoma City Barons19.11.2013-4
3. Martin Gernát Lausanne HC4.3.2023-4
4. Martin Gernát Edmonton Oil Kings8.10.2011-3
5. Martin Gernát Oklahoma City Barons22.11.2013-3
6. Martin Gernát Oklahoma City Barons24.1.2014-3
7. Martin Gernát Oklahoma City Barons20.3.2015-3
8. Martin Gernát Lausanne HC18.9.2021-3
9. Martin Gernát Lausanne HC2.3.2023-3
10. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ9.1.2024-3
11. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ22.11.2025-3
12. Martin Gernát Edmonton Oil Kings19.11.2011-2
13. Martin Gernát Edmonton Oil Kings21.5.2012-2
14. Martin Gernát Edmonton Oil Kings24.5.2012-2
15. Martin Gernát Bakersfield Condors2.11.2013-2
16. Martin Gernát Oklahoma City Barons2.2.2014-2
17. Martin Gernát Oklahoma City Barons7.2.2014-2
18. Martin Gernát Oklahoma City Barons15.2.2014-2
19. Martin Gernát Oklahoma City Barons15.3.2014-2
20. Martin Gernát Oklahoma City Barons24.2.2015-2
21. Martin Gernát Oklahoma City Barons6.3.2015-2
22. Martin Gernát HC Sparta Praha21.10.2016-2
23. Martin Gernát HC Sparta Praha11.11.2016-2
24. Martin Gernát HC Oceláři Třinec12.1.2019-2
25. Martin Gernát HC Oceláři Třinec19.9.2019-2
26. Martin Gernát HC Oceláři Třinec24.11.2019-2
27. Martin Gernát HC Oceláři Třinec6.12.2019-2
28. Martin Gernát HC Oceláři Třinec28.12.2020-2
29. Martin Gernát HC Oceláři Třinec4.1.2021-2
30. Martin Gernát HC Oceláři Třinec9.2.2021-2
31. Martin Gernát HC Oceláři Třinec4.3.2021-2
32. Martin Gernát Lausanne HC24.9.2021-2
33. Martin Gernát Lausanne HC20.11.2021-2
34. Martin Gernát Lausanne HC26.11.2021-2
35. Martin Gernát Lausanne HC20.12.2021-2
36. Martin Gernát Lausanne HC18.1.2022-2
37. Martin Gernát Lausanne HC26.2.2022-2
38. Martin Gernát Lausanne HC4.3.2022-2
39. Martin Gernát Lausanne HC15.10.2022-2
40. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ25.2.2024-2
41. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ7.10.2024-2
42. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ1.2.2025-2
43. Martin Gernát Lokomotiv Jaroslavľ10.11.2025-2
44. Martin Gernát HC Davos9.10.2026-2
45. Martin Gernát Edmonton Oil Kings30.9.2011-1
46. Martin Gernát Edmonton Oil Kings14.10.2011-1
47. Martin Gernát Edmonton Oil Kings28.10.2011-1
48. Martin Gernát Edmonton Oil Kings9.11.2011-1
49. Martin Gernát Edmonton Oil Kings12.11.2011-1
50. Martin Gernát Edmonton Oil Kings14.1.2012-1
51. Martin Gernát Edmonton Oil Kings25.1.2012-1
52. Martin Gernát Edmonton Oil Kings14.2.2012-1
53. Martin Gernát Edmonton Oil Kings26.2.2012-1
54. Martin Gernát Edmonton Oil Kings10.3.2012-1
55. Martin Gernát Edmonton Oil Kings22.5.2012-1
56. Martin Gernát Edmonton Oil Kings23.1.2013-1
57. Martin Gernát Edmonton Oil Kings5.2.2013-1
58. Martin Gernát Edmonton Oil Kings8.2.2013-1
59. Martin Gernát Edmonton Oil Kings23.2.2013-1
60. Martin Gernát Oklahoma City Barons15.11.2013-1
61. Martin Gernát Oklahoma City Barons7.12.2013-1
62. Martin Gernát Oklahoma City Barons12.12.2013-1
63. Martin Gernát Oklahoma City Barons21.12.2013-1
64. Martin Gernát Oklahoma City Barons27.12.2013-1
65. Martin Gernát Oklahoma City Barons10.1.2014-1
66. Martin Gernát Oklahoma City Barons18.1.2014-1
67. Martin Gernát Oklahoma City Barons23.1.2014-1
68. Martin Gernát Oklahoma City Barons9.2.2014-1
69. Martin Gernát Oklahoma City Barons14.2.2014-1
70. Martin Gernát Oklahoma City Barons22.3.2014-1
71. Martin Gernát Oklahoma City Barons29.3.2014-1
72. Martin Gernát Oklahoma City Barons29.10.2014-1
73. Martin Gernát Oklahoma City Barons1.11.2014-1
74. Martin Gernát Oklahoma City Barons11.11.2014-1
75. Martin Gernát Oklahoma City Barons29.11.2014-1
76. Martin Gernát Oklahoma City Barons5.12.2014-1
77. Martin Gernát Oklahoma City Barons12.12.2014-1
78. Martin Gernát Oklahoma City Barons13.12.2014-1
79. Martin Gernát Oklahoma City Barons18.12.2014-1
80. Martin Gernát Oklahoma City Barons28.12.2014-1
81. Martin Gernát Oklahoma City Barons9.1.2015-1
82. Martin Gernát Oklahoma City Barons30.1.2015-1
83. Martin Gernát Oklahoma City Barons7.2.2015-1
84. Martin Gernát Oklahoma City Barons15.2.2015-1
85. Martin Gernát Oklahoma City Barons27.2.2015-1
86. Martin Gernát Oklahoma City Barons4.3.2015-1
87. Martin Gernát Oklahoma City Barons17.3.2015-1
88. Martin Gernát Bakersfield Condors23.10.2015-1
89. Martin Gernát Bakersfield Condors1.11.2015-1
90. Martin Gernát Bakersfield Condors11.11.2015-1
91. Martin Gernát Bakersfield Condors16.12.2015-1
92. Martin Gernát Bakersfield Condors16.1.2016-1
93. Martin Gernát Bakersfield Condors18.1.2016-1
94. Martin Gernát Bakersfield Condors22.1.2016-1
95. Martin Gernát HC Sparta Praha25.10.2016-1
96. Martin Gernát HC Sparta Praha30.10.2016-1
97. Martin Gernát HC Sparta Praha29.11.2016-1
98. Martin Gernát HC Sparta Praha2.12.2016-1
99. Martin Gernát HC Sparta Praha22.1.2017-1
100. Martin Gernát HC Sparta Praha3.2.2017-1
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.